30 Nisan 2017 Pazar

Bodrum Masalı 34. Bölüm Fragmanı

Bodrum Masalı dizisini takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.Siz izleyicilerimiz sayesinde dizimiz her hafta reytinglerde rekor kırmaya devam ediyor.Bizi desteklediğiniz için teşekkürler.

Herkese iyi günler değerli Bodrum Masalı takipçilerimiz.Bu yazımızda sizlere Bodrum Masalı 34. bölüm fragmanını paylaşacağız.

Bodrum Masalı dizimiz sizlerin sayesinde daha da ilerlemeye devam ediyor.Bildiğiniz gibi ilk başlarda reytinglerde zirveyi zorlarken sonralarda epey bir düşüş yaşamıştık.Lakin dizinin yayınlanma günü pazar gününe geçti ve artık tekrardan yükselişe geçtik.Umarız bu böyle devam eder.

Şimdi gelelim 34. bölüm fragmanında neler oluyor bakalım.Su'yun babasını bulmaya giden Ateş ve Kelebek amaçlarına ulaşacak gibi duruyor.Fragmandaki son sahneden de anlayacağımız gibi Ateş, Evren'i buluyor.Bakalım devamında neler olacak hep birlikte 7 mayıs pazar akşamı saat 20:00 da izleyip göreceğiz.

Şimdi gelelim bodrum masalı 34. bölüm fragmanına.Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.Ek olarak Youtube üzerinden "TMC FİLM" kanalından da izleyebilirsiniz.


Fragman hakkındaki olumlu veya olumsuz tüm yorumlarınızı bekliyoruz...

Bodrum Masalı 34. Bölüm Fragmanı Rating: 4,5 Posted By: Ahmet Tarım