28 Eylül 2016 Çarşamba

Bodrum Masalı Nerede Çekiliyor?

Bodrum Masalı dizisini takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.Siz izleyicilerimiz sayesinde dizimiz her hafta reytinglerde rekor kırmaya devam ediyor.Bizi desteklediğiniz için teşekkürler.

Bodrum Masalı Nerede Çekiliyor? Dizimizin çekimlerinin yapılacağı okulun fotoğrafını şimdi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Ayrıca bu okul Hilmi Cem İntepe'nin normalde mezun olduğu okuldur. Bodrum Kanuni Sultan Süleyman Anadolu Lisesi
Bodrum Masalı Dizisi çekimleri mükemmel bir ortamda devam ediyor. Muğla'nın eşsiz doğa güzellikleri içerisinde Bodurm Masalı ekibi uyum içerisinde çalışmaya devam ediyor. İşte çekimlerin yapıldığı bölgeden resimler.
Bodrum Masalı Dizisi Kanald ekranlarının yeni fenomeni olacak gibi gözüküyor. Merak edenler için bir sorunun cevabını vermek istiyoruz. Bodrum Masalı Nerede Çekiliyor? eminizki bu konu hakkında bilgi almak isteyen bir çok kişi bulunmakta. Şimdi sizlerle Bodrum Masalı Dizisi Çekim Bölgesi hakkında bilgiler sunalım. Edindiğimiz bilgiler yaptığımız son araştırmalara göre dizimizin çekimleri ismindende anlaşılacağı gibi Bodrum'da yapılacak. Bodrum'un nerde olduğunu söylememize sanıyorum gerek yok. Bodrum'un doğal güzelliklerini dizimizi izlerken paylaşacağız. Bodrum Masalı Nerede Çekiliyor? hakkındaki sizlerde bilgileri alt kısımdan yazabilirsiniz.

Bodrum Masalı Nerede Çekiliyor? Rating: 4,5 Posted By: Admin